SecureGuard

Daha fazla güvenlik için 4.nokta

 

s

SecureGuard

Önden çarpma anında karın

bölgesindeki kuvveti %35’e kadar

azaltmaya yardımcı olur

 

Büyüyen çocuklar için ekstra korumalı yeni araç güvenliği; Secure Guard PR

Britax Römer, 50 yıldır çocuk emniyeti gelişmelerinde ön planda olmakla birlikte, bu zaman boyunca çocukları güvende tutmak için çığır açan yenilikler getirmektedir. Son çıkan yeniliğimiz olan SecureGuard  daha büyük çocuğun hassas karın bölgesini korumaya yardımcı olur.  SecureGuard, standart 3 noktalı yetişkin emniyet kemerine ekstra 4. bir kemer noktası eklemiştir

1

1

 

Seyahat esnasında çocukların leğen kemiği üzerine doğru bir şekilde yerleştirilse bile 3 noktalı yetişkin emniyet kemeri ile sabitlenmiş yüksek sırtlı bebek koltuğunda oturan bir çocuk için kıpırdanmanın, uyumanın, oyun esnasındaki itişip kakışmaların ve dönmenin, karın emniyet kemerinin daha yukarı kaymasına neden olabileceğini fark ederek SecureGuard - yetişkin emniyet kemerine 4. bir nokta ekleyerek yüksek sırtlı bebek koltuklarımızı daha güvenli hale getirdik. Bu, karın emniyet kemerinin leğen kemikleri üzerinde ideal konumda kalmasına yardımcı olur ve önden çarpmalardaki darbe enerjisini daha iyi şekilde dağıtır.

 

 

 

 

Araştırmalar karın yaralanmaların yaklaşık %31’unun, önden çarpma sırasında bebek koltuklarında oturan çocuklar için kendi başına en büyük sakatlık riskini taşıdığını göstermektedir.

1

1

 1

 Doğru karın emniyet konumu

Karın emniyet kemeri, sert leğen kemiği bölgesi boyunca doğru bir şekilde konumlandırılır.

 

Yanlış karın emniyet kemeri konumu

Karın emniyet kemeri, hassas karın bölgesi boyunca konumlandırılır.

 

 

Çocuğunuz yaklaşık 4 yıl (15 kg) iken Grup 2/3 ÇOCUK aralığı koltuk kullanılabilir.
SecureGuard 15- 36 kg grubundaki güvenli bir koltuğu daha güvenli hale getirir ve bu özellik Britax Römer’in en popüler dört araba koltuğunda bulunmaktadır.

 

 

1