Üstün Yan Darbe Koruması

 

Enerji Yönetiminin Açıklaması
Çoğu araç güvenlik ve emniyet sistemi yetişkinler düşünülerek tasarlanır. Ancak bir kazada enerji kuvvetleri bir tonun üzerine ulaşabilir.
Bildiğiniz gibi, çocuklar yetişkinlere göre çok daha hassastır. Taşıdığınız en değerli kargoyu koruyacak şekilde tasarlanan çocuk koltukları üretiyoruz

Gelişmiş güvenlik teknolojilerimiz 360° koruma (çocuğunuzu olabilecek her türlü darbe açısına karşı korumak için taahhüt ettiğimiz sistem) olarak adlandırdığımız yaklaşımın bir parçasını oluşturur

Üstün Yan Darbe Koruması

     

D-SIP® ürününü, yandan çarpma durumlarında bebeklerin daha da iyi korunmasını sağlamak için geliştirdik. Bu, BABY-SAFE plus bebek taşıyıcılarımızın yan tarafına takılan D şeklinde bir cihazdır. Arabanın kapısına en yakın durumdaki D-SIP manüel olarak dışa döndürülür ve yerine oturarak kilitlenir. Bu cihaz, darbe noktasını yaklaştırdığı için önce momenti azaltır ve sonra enerjiyi tüm taşıyıcı kasa üzerinden dağıtarak bebeğinizden uzaklaştırır.

 

Benzersiz şekilde tasarlanan SI-Minderlerimiz enerjiyi emen malzemeden üretilir ve koltuğun yan panellerinin kritik alanlarına monte edilir. Optimize edilmiş pozisyon ve malzeme seçimi, bebeğinizi yandan çarpmalara karşı korumak için üstün bir darbe emici bariyer olarak işlev görür.

 

Yan Darbe EmmeTeknolojisi'ni (SICT), yandan çarpmalarda çocukların güvenliğini arttırmak amacıyla geliştirdik. Havayla doldurulan enerji yönetimi yastıkları, havayı ilgili deliklerden boşaltarak kazada oluşan kuvvetleri emmek için sıkıştırma işlemi uygular. Bu yastıklar sadece koltuktaki çocuk için kafayı, boynu ve üst gövdeyi koruyarak yandan gelen darbelerdeki çarpışma enerjisini % 25'in* üzerinde bir oranda azaltmakla kalmaz, ayrıca arka koltukta oturan yolcular için yumuşak bir darbe noktası oluşturur. Ayrıca bakım gerektirmezler.