HABERLER

TOFAŞ’tan İTAMEKS’e Tedarikçi Performans Ödülü

TOFAŞ’tan İTAMEKS’e Tedarikçi Performans Ödülü

Türkiye’nin en büyük Otomotiv üretici ve distribütörü, Lancia, Alfa Romeo, Fiat, Jeep, Maserati ve Ferrari gibi dünya markaları ile çalışan Tofaş’ın her yıl düzenlediği “Tedarikçi Toplantısı ve Ödül Töreni” Bursa’da gerçekleştirildi. Bursa’da düzenlenen Tedarikçi Toplantısı ve Ödül Töreni’nde; Koç Holding Otomotiv Grubu Başkanı Cenk Çimen, Fiat Chrysler Automobiles (FCA) EMEA Bölgesi Satınalma Başkanı Monica Genovese, Tofaş CEO’su Cengiz Eroldu, Tofaş Satınalma Direktörü Yüksel Öztürk, Tofaş yöneticileri ve tedarikçileriyle birlikte çok sayıda katılımcı yer aldı. 

Bu sene Tofaş’ın kuruluşunun 50. Yılı olması dolayısıyla törenin ve ödülün anlamı bir kat daha arttı.

Tofaş’ın tedarikçileri ile her yıl bir araya geldiği toplantısında bu yıl da başarılı çalışmalarıyla öne çıkan firmalar farklı kategorilerde ödüle layık görüldü.

İtameks olarak,  Yedek Parça Performans kategorisinde bir çok adayın arasından ödüle layık görülmüş olmanın gururunu yaşıyoruz. 

Ödülünü Koç Holding Otomotiv Grup Başkanı Sn.  Cenk Çimen’den teslim alan İtameks İcra Kurulu Başkanı Sn. İsmail Delemen, “İtameks’in global oyuncu olma sürecinde, otomotiv sektörünün beklentilerini karşılayan, gerekli değişim ve atılımları yapan dinamik ve uzman ekibimizle bu ödülü almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu ödüller, bizleri daha da motive ediyor!” diye belirtti.


25.04.2018