ÜRÜN GRUBU

İtameks ulusal ve bölgesel pazarlarda ki başarısını, 2008 yılında orijinal ekipman alanına taşıyarak, Global OEM / OES markalarına da hizmet vermeye başlamıştır. İtameks, çok kısa bir süre içinde, ileri mühendislik teknikleri ve piyasaya yön veren bakış açısıyla, Global OEM / OES faaliyetleri kapsamında, Avrupa’da ki 2. büyük araç içi paspas geliştiren ve üreten firma olmuştur.

İtameks, beklentileri karşılayacak ekip ve ekipmanı ile, kalite standartlarına uygun ve ihtiyaçlara göre esnek üretim yaparak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmayı hedeflemektedir. Bu hedef, büyük otomotiv markalarına hizmet etmekte olan İtameks’i ana otomotiv sanayilerinin Global çözüm ortağı olma noktasına ulaştırmıştır.

Ana ürün gruplarımız arasında kauçuk paspas, halı paspas, TPE paspas, paçalık, bagaj paspası, yan ürün gruplarımız arasında ise, otomotiv firmalarına sunmakta olduğumuz sabitleme ve askılık çözümlerimiz yer almaktadır.

Üretim esnekliğimiz ve ürün çeşitliliğimizin tüketicilerimize sağladığı avantajlar arasında paspaslarımızın iki boyutlu ve üç boyutlu dizaynları, farklı sabitlemeleri ve köşe aksesuarları yer almaktadır. Bunun yanı sıra halı ürünlerimizde müşteri ve pazar beklentileri kapsamında halı kalite çeşitliliği sağlamaktayız. Bunun dışında bazı paspaslarımızın spektlerinde ‘’ses geçirmez’’ özelliği sağlanmıştır. İleri mühendislik tekniklerimiz kapsamında kauçuk ve halı kombinasyonlu araç paspası ise sunduğumuz bir diğer önemli ürün çeşidimizdir.

KAUÇUK ÜRÜNLER
KAUÇUK PASPAS 3D
KAUÇUK PASPAS 2D
TPE ÜRÜNLER
TPE PASPAS
TEKSTİL ÜRÜNLER
HALI PASPAS 2D
KOLTUK KILIFI
GÜVENLİK ÜRÜNLERİ
GÜVENLİK SETİ
İLK YARDIM SETİ
PLASTİK ÜRÜNLER
SABİTLEME APARATLARI
ASKILIK