KALİTE

Şirketimiz 2008 yılından bu yana ISO 9001:2000 ve ISO/TS 16949:2009 Kalite Yönetim Sistemleri belgelerine sahiptir. Bu belgeler ve kalite politikamız, yukarıdan aşağıya tüm süreçlerimizin kalite yönetim sistemlerine uygun olmasını ve bir güvenlik ürünü olan araç içi paspasın üretim prosesi kalitesini güvence altına alan, daima iyileştiren ve OE standartları doğrultusunda üretilmesini ve müşteriye dağıtılmasını esas alır. Kaliteli üretim ve güvenilir ürün, müşterilerimizin memnuniyetini her daim yüksek tutmamızı sağladığı gibi aynı zamanda, bu süreçte ki sürdürülebilirliğimizi de yansıtmaktadır.

 Otomotiv tedarik zincirinde uzun soluklu ve stratejik çözüm ortaklığımızı geliştirmek için tasarlanan Kalite politikamız aşağıdadır. 

İTAMEKS olarak; müşterilerimizin memnuniyetini ve standartlarını sürekli arttıran, güvenilir ürün ve hizmetleri en üst düzey kalite seviyesinde sunmak ilkemizdir. Bu amaçla,

  • Tüm faaliyetlerde tam müşteri memnuniyeti sağlamaya odaklanarak Kalite Yönetim Sistemi’nin şartlarına uymak,
  • Kalitenin etkinliğini firmanın tüm operasyonlarına uygulamak.
  • Tüm çalışanlara sürekli eğitim, uygun ortamı sağlayarak memnuniyetlerini arttırmak, bu sayede çalışma katılımlarını sağlamak esastır.
Kalite