Doğduğu günden itibaren kalitesi, tasarımsal çekiciliği ve yarattığı yeniliklerle marka gücünü ortaya koyan Pufi, köklü bir marka olup, katma değer yaratan hizmeti ile kendisini piyasada kanıtlamıştır.

1984 yılında olabildiğince büyük bir kitleye hitap etmeyi, samimi ve dinamik bir çizgi ile ürününü sunmayı ve tüketicisiyle buluştuğu ilk anda ki misyonunu güçlendirerek bilinirliğini arttırmayı hedeflemiştir. Bu hedefle ilerleyen Pufi ilk olarak koltuk kılıfı üretimi ile perakende otomotiv sektörüne giriş yapmıştır. Markanın yayılması ve ulusal / bölgesel pazarlarda lider olma yoluna girmesi ile, kauçuk paspas, halı paspas, güvenlik seti ve dış örtü ürün gruplarını da, kendi şemsiyesi altında toplamıştır.

Teknolojiye, iklimsel ve bölgesel koşullara uygun olarak tasarlanan ve sürekli kendini geliştiren ve yenileyen Pufi markası, şu anda seçkin ürünler sunan yüksek performanslı bir marka olup lider konumundadır. Orijinal ekipman tecrübesinin perakende ürünlerine yansıtılması ile hazırlanan Pufi ürünleri, tüketici ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde kullanıcı için maksimum faydayı sağlamayı amaçlamaktadır.